Skip to main content

Plebiscyt "Inwestycja Przyjazna Mieszkańcom"

Po raz piąty czytelnicy „Krakowskiego Rynku Nieruchomości” mogą wybrać inwestycję, która ich zdaniem zasługuje na miano Inwestycji Przyjaznej Mieszkańcom. Plebiscyt ten jest jedynym konkursem, w którym o zwycięstwie danej inwestycji decydują subiektywne odczucia osób zainteresowanych zakupem nieruchomości, czyli faktycznych klientów firm deweloperskich. Aby ułatwić głosującym podjęcie decyzji, w okresie od lutego do czerwca na łamach dwutygodnika prezentowane są wszystkie realizacje zgłoszone do plebiscytu. Każda inwestycja jest przedstawiana według jednego, konkretnego schematu. Głosować można na kilka sposobów: za pośrednictwem strony internetowej www.plebiscyt.krn.pl, na kuponach drukowanych w „Krakowskim Rynku Nieruchomości” oraz na specjalnych kuponach rozdawanych podczas targów mieszkaniowych.

Istnieje kilka innych konkursów na najlepszą inwestycję, ale oceny zawsze dokonują ludzie z branży, czyli wprost związani z deweloperką, bądź też redakcje pism. Wówczas brane są pod uwagę bardziej lub mniej sformalizowane kryteria, takie jak lokalizacja, cena, jakość, stosunek ceny do jakości, infrastruktura otoczenia i inne tzw. racjonalne czynniki. Nasz plebiscyt ma zgoła odmienne założenie - mówił podczas uroczystego ogłoszenia wyników pierwszej edycji prezes spółki KRN media Krzysztof Janowski. Dla czytelników „Krakowskiego Rynku Nieruchomości” „przyjazność inwestycji” ma dwojakie znaczenie: jednym zależy na jej biznesowym charakterze, innym - na warunkach przyjaznym rodzinom. Wszystkie zgłaszane projekty deweloperskie mają unikalne cechy, które dla każdego mogą stać się tymi najistotniejszymi przy wyborze „Inwestycji Przyjaznej Mieszkańcom".

Każdy głosujący może wziąć udział w konkursie, w którym nagrodą jest tygodniowy pobyt dla dwóch osób w luksusowym hotelu w Kołobrzegu. Aby zostać uczestnikiem konkursu, wystarczy tylko wymyślić hasło reklamowe dla inwestycji zgłoszonej do plebiscytu.

Termin nadsyłania głosów: 10.06.2018 r.

Rozstrzygnięcie plebiscytu i uroczystość wręczenia statuetki odbędzie się w czerwcu, relacja z tego wydarzenia oraz wyniki plebiscytu zostaną opublikowane w numerze 13/2018 „Krakowskiego Rynku Nieruchomości".

Data: 
2018-01-19 - 2018-06-15
Typ konkursu: 
Głosowanie online
Typ konkursu: 
Promocyjny
Typ konkursu: 
Szukaj na www
Typ nagrody: 
Wycieczki
Ilość nagród: 
1