Skip to main content

Konkursy w których nagrodami są artykuły spożywcze

Wygraj młynek do pieprzu i zestaw przypraw Galeo

Również w pracy czy w szkole można jeść pyszne rzeczy. Pokażcie nam, czym się zajadacie. Czekamy na zdjęcia Waszych lunchboksów z pokazaną przynajmniej jedną przyprawą Galeo, wykorzystaną do ich przygotowania. Na trzy osoby czekają młynki do pieprzu oraz zestawy przypraw. Zdjęcia muszą być oznaczone #lunchboxzgaleo oraz @galeo_przyprawy. Na zgłoszenia czekamy do niedzieli 23.09 do godziny 23:59. Konkurs równocześnie odbywa się również na naszym fanpage’u, gdzie do wygrania są zestawy przypraw i drewniane przyprawniki. Uwaga: można wygrać tylko jedną nagrodę!

Data: 
2018-09-12 - 2018-09-23
Ilość nagród: 
3

Jabłuszko pełne smaku

Zgłoszenie Konkursowe polega na zamieszczeniu na stronie www.panitereska.pl w zakładce „Dodaj przepis” własnego, kreatywnego przepisu na ciasto z jabłkami. Aby dodać przepis na stronie www.panitereska.pl, należy dokonać rejestracji konta. Rejestracja jest bezpłatna.
Zgłoszenie Konkursowe może mieć wyłącznie formę przepisu dodanego na stronie www.panitereska.pl. Na przepis składa się: krótki opis, lista składników, sposób wykonania oraz fotografia przedstawiająca specjał. Zdjęcie i przepis muszą zawierać minimum 1 produkt Dr. Oetkera, który został wykorzystany do przygotowania zgłoszenia.

Data: 
2018-09-14 - 2018-10-01
Ilość nagród: 
10